Kulturisto Blogas

2009/05/20

visgi

Filed under: Uncategorized — Kultūristas @ 23:10

visgi nuėjau ir pasportavau. galvoju sau: “negi tokia smulkmena kaip skausmelis mane sustabdys pačioje kelio pradžioje“. aš tai jau labai gerai žinau, kaip būna, kai pradedi daryti sau nuolaidas. kaskart jos būna vis didesnės ir galų gale išvis nelieka nieko kito. tik nuolaidos. “šudą tau“, pasakiau savo “silpnajam aš“ ir kartu su “stipriuoju savimi“ (stengdamasis per daug nelankstyti rankų per alkūnes) išsiruošiau treniruotis.
šiandienos pratimai buvo kaip tik bicepsams ir kojoms. tai grįždamas stengiausi nelankstyti ne tik rankų, bet ir kojų. nusprendęs, kad kažkaip per daug skauda ir kad nesiruošiu taikstytis su tuo, pasitepiau rankas fastum geliu (gal teisingiau būtų sakyti “želiu“?). taip  neblogai įtryniau ir iškart pagerėjo. reikės kitą kartą pamėginti tiesiog pamasažuoti. be jokių želių. dar reikės paklausti tenerių, gal yra kokių nors proteininių ar kitokių gėrimų, kurie mažina skausmą ir padeda geičiau atsigauti. ir dar mačiau visokių tablečių vitrinoj. apie šitas irgi išsiaiškinsiu.
ir dar nesugalvoju ar verta neštis mp3 grotuvą, nes: 1. ten labai labai garsiai kalena radijas ir 2. neisivaizduoju kur jį įsidėti/prisisegti, kad netrukdytų ir kad nesupločiau su hanteliu. o be to, kol kas muzikos klausymas yra tikrai paskutinėj vietoj – dar tik mokausi teisingai kvėpuoti darydamas pratimus.

beje, ačiū tau Timai – visi mano lankytojai ateina pas mane iš tavo blogo . prižadu padovanot savo nuotrauką, kai nebebus gėda fotkintis nuogam.

ačiū ir visiems lankytojams/skaitovams/komentatoriams – po nuotrauką nepažadu, bet autografą visada su malonumu suraitysiu.

5 Komentaras »

 1. itariu, kad jei taip ir toliau rasysi, tai greit jau lankytojai pas mane is tavo blogo ateis 😉 pasmerktas populiarumui…

  Patinka

  Komentaras sukūrė singapurijus — 2009/05/21 @ 19:24

 2. Kultūriste, taip jau sutapo jog aš pradėjau lankyti šią savaitę, tai skaitau tavo blogą ir mano mintys parašytos juoda ant balto, su visais skausmais, frazėmis…
  dėl skaudančio bicepso ir negalėjimo ištiesti rankų, tai trenerė sakė jog reiktų patampyti(ne tai ką galvoji) Raumenį prieš ir po pratimo. Pvz delną į priešingą pusę lenkti nepersistengiant. Sėkmės mums nemesti šio Kelio!

  Patinka

  Komentaras sukūrė omaigad — 2009/05/22 @ 10:26

 3. omaigad,
  liuks! labai džiaugiuosi, kad pavyko parašyt teisingai.
  ačiū už patarimus.
  man šiandien jau viskas tvarkoj ir nieko nebeskauda. su naujom jėgom kibsiu i geležį.
  laikykim ryšį.

  Patinka

  Komentaras sukūrė kulturistas — 2009/05/22 @ 11:30

 4. Timai,
  aš labai pasistengsiu 🙂

  Patinka

  Komentaras sukūrė kulturistas — 2009/05/22 @ 11:31

 5. […] dar dėkoju savo draugams iš Pingvino kojų, kaip ir tada, visas trafikas eina iš jūsų.  Pažadu […]

  Patinka

  Atgalinis pranešimas sukūrė Kulturisto Blogas — 2014/12/14 @ 00:14


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: