Kulturisto Blogas

2014/12/09

Kamon! trečias kartas?!

Filed under: Uncategorized — Kultūristas @ 00:18

Na štai, nepraėjo nei penkeri metai, ir aš vėl stoviu ant to paties slenksčio. Ir vėl tvirtai nusiteikęs keisti savo gyvenimo būdą. Šį kartą jau rimtai pasiruošęs sportuoti ir maitintis pagal planą.
Tiesą pasakius, nepamenu, kaip ten tiksliai buvo, bet manau, kad po paskutinio blogo įrašo į salę buvau nuėjęs dar kokius du-tris kartus. Po to atsirado atseit svarbesnių reikalų. Dar retkarčiais prisiminęs pasportuodavau namuose su youtubu, buvau nukeliavęs iki 4 savaitės hundredpushups bet daugiausia tai maliau šūdą kalbant apie fiz. aktyvumą.
Tikriausiai viskas ir toliau būtų taip besitęsę (nes buvau susigalvojęs labai neblogą atmazą, kad kol sveriu mažiau negu 85, man sportuoti dar nereikia), bet prieš porą savaičių pamačiau save tv ekrane – su giminiečiais žiūrėjom dukros gimtadienio nuotraukas. Gimtadienis tai puikus buvo, bet mane išgąsdino toks fainuolis apvalutis rubuiliukas blizgančiais raudonais žandžiukais ir siauromis besišypsančiomis akytėmis, solidžiu pagurkliu ir apvalainu pilveliu kurio nebepaslepia prieš pusmetį dar gerai tikę marškėliai. Eina šikt – negi čia aš toks pasidariau? Kada suspėjau? Bliamba – kažkaip ne taip save įsivaizdavau.
Na jau ne – taip lengvai aš nepasiduosiu.
Nežinau kodėl indėnai sako, kad į tą pačią upę antrą sykį neįbrisi, bet aš jais tikiu ir pridedu – į tą patį sporto klubą antrą kartą nenueisi.  Gili prasmė. Linkiu pakontempliuoti iki kito įrašo, kuris – jau netrukus.

Parašykite komentarą »

Kol kas komentarų nėra.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: