Kulturisto Blogas

2014/12/14

Call for action!

Filed under: Uncategorized — Kultūristas @ 00:14

Šiandien visgi nusprendžiau į salę neiti, nes po tricepsų treniruotės (kaip ir tada prieš 5 metus) labai skauda rankas. Bet kai vakarop pasakiau savo treneriui, kad va šitaip va ir va kaip, jis labai sugėdino mane. Sako, taigi galima tiesiog nueiti ir pasidaryti kardio treniruotę. Tiksliai! Na į salę ištrūkt jau nebepavyko, bet užtat namie padariau pratimų seriją presui ir kojoms. Ir diena nenuėjo veltui. Labai džiaugiuosi.
O dabar, kaip ir žadėjau. Dėmesio dėmesio (<<drumrolllllllll>>): mano treneris yra (<<dar vienas drumrolllll>>) Artūras Mileris. Labai rekomanduoju. Jį pasirinkau todėl, kad jis žino labai daug apie raumenis, medžiagų apykaitą, treniruotes ir yra pats viską išbandęs. Taip pat studijuoja sportą ir mitybą. Kaip tik tai ko reikia. Bet aš visiškai nesitikėjau ir mane labiausiai nustebino tai, kad jis nuo pat pirmo pokalbio ėmė skatinti mano tada dar nedrąsų sprendimą sportuoti. Tai jis patarė nelaukti naujųjų 2015 metų, o pradėti iškart, nors aš jau buvau beatidedąs viską (“taigi kalėdos bus, visa mano dienotvarkė išsiderins“ ir panašių pasiteisinimų buvau prisigalvojęs). Jis vietoj mano planuotų trijų kartų per savaitę primygtinai parekomendavo 4. Jis greitai atsako, kai kas nors neaišku (ar bananai tinka vietoj apelsinų, ką daryti, jeigu nebegaliu pakęsti kiaušinių baltymų), paklausia ar jau buvau salėj, kai tyliai tyliai buvau nusprendęs pirmą apsilankymą nukelti į rytojų ir pan. Jis kaip sąžinės balsas, kuris viską mato ir neleidžia apsimetinėti, simuliuoti ar pasiduoti.
Sako, kad apčiuopiamų rezultatų galima pasiekti jei yra trys dalykai: tinkama mityba, kokybiškos treniruotės ir subalansuotas poilsis. Jei bent vieno nėra, nieko nesigaus. Aš, kaip jau rimtas specialistas, dar pridedu – reikia gero trenerio.
O pabaigai visiems dar neapsisprendusiems pradėti sportuoti skaitytojams siunčiu muzikinį Call for action.  Čia iš Girl, interrupted, tokios moteriškosios skrydžio virš gegutės lizdo versijos.

Ir dar dėkoju savo draugams iš Pingvino kojų, kaip ir tada, visas trafikas eina iš jūsų.  Pažadu nuotrauką.

Parašykite komentarą »

Kol kas komentarų nėra.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com.

%d bloggers like this: