Kulturisto Blogas

2014/12/15

dvidešimt septyni

Filed under: Uncategorized — Kultūristas @ 23:15

Tikiuosi, visi žinote, kad prieš pradedant rimtai sportuoti, reikia atlikti nuodugnią sveikatos apžiūrą: pasidaryti elektrokardiogramą, pasitikrinti spaudimą, kraujo kokybę, akis ir klausą. Dar rekomenduojama apsilankyti pas odontologą, kad neliktų kokio nors sugedusio danties burnoj, nes sportuojant kraujas žymiai greičiau išnešioja infekcijas ir dantys greičiau genda.
Odontologą lankysiu už kelių savaičių, o šiandien atlikau visus kitus tyrimus. Čia pavyko nušauti tris zuikius, nes tuo pačiu gausiu ir sveikatos pažymą, kurios reikia darbe, ir teises pasikeisiu, nes mano dar tos senovinės, kurios netelpa į jokią piniginę ir nuo nešiojimo užpakalinėje kišenėje jau taip sudilo, kad kai sustabdo policininkas, ištraukiu jas ir paprašau truputį palaukti, kol surasiu pro atsilupusį laminatą iš teisių iškritusią nuotrauką.
Visas apsilankymas poliklinikoje buvo smagus, bet labiausiai patiko klausos tikrinimo procedūra: man liepė atsistoti prie sienos šonu ir užsidengti tą tolimesnę ausį delnu. Sesutė tuo tarpu paėjo kiek galėdama toliau, jau beveik į kitą kabinetą įlindo ir pašnibždomis pasakė “dvidešimt septyni“. “Dvidešimt septyni“ – taip pat tyliai atsakiau aš. “Kiek?“ – perklausė ji ir aš supratau, kurio iš mūsų klausa geresnė.
Ai, ir dar – nugalėjau savo seną baimę. Nebebijau praustis su kitais vyrais duše. 2009jų metų įrašas apie šią baimę – čia.

Komentarų: 1 »

  1. Prajuokinai :)) mano patarimas būtų – sportuoti tai gal ir sportuok, bet būtinai rašyk 😉

    Patinka

    Komentaras sukūrė Laura — 2015/01/12 @ 09:55


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com.

%d bloggers like this: